Відділ по роботі з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції інформує

Уже зараз і до 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітний період, яка є менш напруженою за попередню, що завершилася 31 січня цього року. Відділ по роботі з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції  вдячний всім посадовим особам, депутатам міської ради за вчасність і  в відповідальність у  звітуванні  за свої статки. Закликаємо суб’єктів декларування  не затягувати з подачею декларацій за 2023 звітній період, а у випадку виникнення труднощів скористатись консультаційною допомогою уповноваженого відділу міської ради. Також можна скористатися усім арсеналом допоміжних ресурсів на сайті міської ради або НАЗК.

Обов’язок подавати щорічну декларацію за 2023 рік виникає, зокрема,  в декларантів, які: 

  • хоча би 1 день в період з 1 січня до 31 березня 2024 року виконують діяльність, яка передбачає обов’язок подання декларації, або перебувають на посаді, яка зумовлює здійснення такої діяльності (щорічна декларація (продовжується діяльність)). Для цього у розділі І «Вид декларації та звітний період» декларації слід обрати позначку «я продовжую виконувати функції держави або органу місцевого самоврядування»;
  • в 2023 році припинили здійснювати діяльність, яка передбачає обов’язок подання декларації, або перебування на посаді, яка зумовлює здійснення такої діяльності (щорічна декларація (після звільнення)). Для цього у розділі І «Вид декларації та звітний період» декларації слід обрати позначку «я припинив(ла) виконувати функції держави або органу місцевого самоврядування (після звільнення)». 

Якщо вже після подачі декларації ви виявили в ній помилки, то маєте можливість їх виправити. Цим правом можливо скористатись лише один раз впродовж 30 днів після подачі декларації.

Успіхів! Подавайте свої декларації вчасно та без помилок!