ІНФОРМАЦІЯ

про результати громадського обговорення кандидатури старости Торськівського старостинського округу Заліщицької міської територіальної громади 

ЛЕВЧУКА Сергія Олексійовича

Відповідно до статей 25, 42, 54¹, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 15.09.2023 № 5026 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Заліщицької міської територіальної громади», розпорядження міського голови від 30.10.2023 №195-од «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Торськівського старостинського округу Заліщицької міської територіальної громади» серед жителів сіл Торське, Якубівка, Глушка, Торськівського старостинського округу, Заліщицької міської територіальної громади, відбулося громадське обговорення кандидатури старости ЛЕВЧУКА Сергія Олексійовича. Опитування жителів сіл Торськівьского старостинського округу проводилось з 01 по 07 листопада 2023 року включно, у формі консультацій з громадськістю, шляхом заповнення підписних листів на підтримку кандидатури старости. Згідно з даними Центру надання адміністративних послуг Заліщицької міської ради та за наявними відомостями Реєстру Заліщицької міської територіальної громади на території Торськівьского старостинського округу зареєстровано 666 осіб, які є громадянами України та мають право голосу на виборах, з них 199 осіб підтримали кандидатуру ЛЕВЧУКА Сергія Олексійовича на посаду старости, засвідчивши це своїм підписом в підписних листах, що складає більше 20 відсотків голосів жителів від загальної кількості зареєстрованих жителів старостинського округу. 

Відповідно до ст. 54¹ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» кандидатура на посаду старости Торськівського старостинського округу Заліщицької міської територіальної громади ЛЕВЧУКА Сергія Олексійовича вважається погодженою з жителями Торськівського старостинського округу Заліщицької міської територіальної громади.

Голова організаційного комітету         Роман КРАСНЮК

Звіт про результати проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиці Гагаріна у м. Заліщики, Чортківського району, Тернопільської області

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», протоколу №4 від 10.03.2023 року засідання комісії з упорядкування найменувань вулиць, розпорядження голови Заліщицької міської ради від 14 березня 2023 року №57-од «Про проведення місцевих (локальних) громадських обговорень щодо перейменування вулиць на території Заліщицької міської територіальної громади» виникла необхідність з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиці Гагаріна у м.Заліщики.

21 березня 2023 року на веб – сайті Заліщиьцої міської ради (http://zalrada.gov.ua/?page_id=1149) та в газеті «Колос» було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Гагаріна м.Заліщики.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): 04058396@mail.gov.ua до 12 квітня 2023 року.

Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Заліщицька міська рада.

12 квітня 2023 року о 18:00 на перехресті вулиць Гагаріна та Устименка відбулось громадське обговорення у формі громадського слухання по питанню перейменування вулиці Гагаріна м. Заліщики, Чортківського району, Тернопільської області. У громадських слуханнях взяли участь 17 жителів вулиці Гагаріна. 

За результатами проведення громадських слухань вирішено перейменувати вулицю Гагаріна на вулицю Олександра ЛАНГА. Таке рішення підтримано всіма учасниками громадських слухань.

В подальшому дане питання підлягає обов’язковому розгляду на черговій сесії Заліщицької міської ради, і лише після ухвалення такого рішення останньою, назву вулиці буде змінено в порядку встановленому чинним законодавством України.

Голова комісії КРАСНЮК Р.П.