Звіт про результати проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиці Гагаріна у м. Заліщики, Чортківського району, Тернопільської області

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», протоколу №4 від 10.03.2023 року засідання комісії з упорядкування найменувань вулиць, розпорядження голови Заліщицької міської ради від 14 березня 2023 року №57-од «Про проведення місцевих (локальних) громадських обговорень щодо перейменування вулиць на території Заліщицької міської територіальної громади» виникла необхідність з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиці Гагаріна у м.Заліщики.

21 березня 2023 року на веб – сайті Заліщиьцої міської ради (http://zalrada.gov.ua/?page_id=1149) та в газеті «Колос» було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці Гагаріна м.Заліщики.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): 04058396@mail.gov.ua до 12 квітня 2023 року.

Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Заліщицька міська рада.

12 квітня 2023 року о 18:00 на перехресті вулиць Гагаріна та Устименка відбулось громадське обговорення у формі громадського слухання по питанню перейменування вулиці Гагаріна м. Заліщики, Чортківського району, Тернопільської області. У громадських слуханнях взяли участь 17 жителів вулиці Гагаріна. 

За результатами проведення громадських слухань вирішено перейменувати вулицю Гагаріна на вулицю Олександра ЛАНГА. Таке рішення підтримано всіма учасниками громадських слухань.

В подальшому дане питання підлягає обов’язковому розгляду на черговій сесії Заліщицької міської ради, і лише після ухвалення такого рішення останньою, назву вулиці буде змінено в порядку встановленому чинним законодавством України.

Голова комісії КРАСНЮК Р.П.