Київ-Чернівці-Заліщики-Київ

 

 Не знаєте як цікаво провести вихідні? Пропонуємо вам скористатися нашою порадою!
В п’ятницю: ввечері виїжджаєте з Києва, Вінниці, Хмельницького чи Тернополя до Чернівець потягом №249 Київ-Чернівці о  15:21 або о 20:05 №117 Київ-Чернівці.
Вранці ви в Чернівцях: обласний цент пропонує розваги та екскурсії на будь-який смак для груп, для дітей та дорослих.
Провулки та дворики старого міста, резиденція буковинський метрополитів (тепер Чернівецький національний університет), церкви та храми, ботанічний сад, музеї, парки…
Для тих, хто любить гуляти самостійно, без екскурсоводів, підійде Безкоштовний туристичний маршрут з QR-кодами “Відкрий для себе Чернівці”
 З житлом в Чернівцях не виникне проблем, ви легко підберете готель чи хостел по своїх уподобаннях.

 

В неділю вранці без проблем за 1 годину автобусом доїжджаєте до Заліщик. Найзручніше їхати з автостанції №3 Дріжджавод, в напрямку Чернівці-Заліщики (на Чортків, Тернопіль) автобуси є щопівгодини.
 Перша точка MustSee в Заліщиках це панорама міста. Як дістатися оглядового майданчика в с.Хрещатик розкажемо в наступному дописі.
 Панорама м. Заліщики, вид з оглядового майданчика с. Хрещатик.


В місті Заліщики можна замовити екскурсію або самостійно оглянути Нижній парк з Палацом Бруніцьких, Костел св. Станіслава, центральну площу, будинок синагоги, будинки пансіонатів старого міста (польських часів), краєзнавчий музей, скверики, меморіальні дошки та пам’ятники, храми міста, старе польське та єврейське кладовище, оглядовий майданчик у Верхньому парку.
Джуринський водоспад
Друга точка MustSee за 30 км від Заліщик урочище Червоне, Джуринський водоспад та руїни палацу і Костелу. Дістатися туди громадським транспортом може бути проблемно, краще попередньо  замовити екскурсію з індивідуальним транспортом чи автобусом для групи.
Дорогою між Червоногородом та Заліщиками можна відвідати приватний зоопарк в с.Торське.
О 7 вечора сідаєте в Заліщиках на потях Рахів- Київ і щасливі та сповнені вражень повертаєтесь додому!!