Заліщицькою міською радою за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації України впроваджено новий інструмент для громад – муніципальний чатбот «СВОЇ».
За допомогою чатботу у Telegram жителі нашої громади можуть отримувати інформацію про муніципалітет, його діяльність, проєкти та прийняті рішення, адміністративні та інші послуги, інформацію про діяльність комунальних підприємств та надавачів комунальних послуг,з’єднуватися з відповідними сервісами, отримувати важливі новини, проголосувати в опитуваннях, підтримати проєкт громадського бюджету та багато іншого.
Скануйте QR-код та переходьте у чат-бот “СВОЇ”
![](http://zalrada.gov.ua/wp-content/uploads/0-02-05-d7f9789f4ada3129a9e8dc25d8030f247b7e0ff2c53119064c83f61591177e0a_1ebff879.jpg)