photo_2020-01-29_10-53-51

2

Заліщицька міська рада співпрацює із Заліщицьким місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги

м. Заліщики, вул. С. Бандери 38 (у приміщенні РАЦСу).
Центр працює з 9 до 17 год, крім суботи і неділі.

Контактний телефон — +38 03554 2 21 33

Начальник Заліщицького бюро правової допомоги – Арсен Нагуляк. 

Основним завданням центру є забезпечення доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме забезпечення надання таких видів послуг:
-здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
-складання документів процесуального характеру.

Місцевий центр забезпечує доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному, адміністративному та в окремих випадках кримінальному процесах (свідки та потерпілі) для цілої низки соціально незахищених категорій громадян.

Суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу є особи, визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3460-17/ed20120328

Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді, та немає достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, матиме змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката, який надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта. Послуги адвоката оплачує держава.