Інформація щодо призначення субсидій
Перехід на грошову форму отримання субсидій, як відзначають у Міністерстві соціальної політики України, дасв змогу громадянам оперативно управляти залишками коштів після всіх розрахунків, не чекаючи закінчення опалювального сезону.
Призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
Також субсидії не будуть призначати тим, хто:
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![242052700_2990459517938473_188310401373586466_n](http://zalrada.gov.ua/wp-content/uploads/242052700_2990459517938473_188310401373586466_n-225x300.jpg)
Створено консультаційний центр
Рішенням виконавчого комітету Заліщицької міської ради №203 від 3 червня 2021 р. «Про створення та організацію роботи мережі консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при Заліщицькій міській раді» створено консультаційні центри в населених пунктах громади з питань цивільного захисту.
Один з таких центрів почав діяти сьогодні у місті Заліщики при Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП), консультантом якого призначено адміністратора ЦНАП – Оксану Микитчук.
Такі пункти працюють з метою підвищення ефективності інформаційно-просвітницької роботи з питань захисту та дій в умовах надзвичайних ситуацій за місцем проживання серед непрацюючого населення, яке не зайняте у сфері виробництва та обслуговування, з питань захисту та дій при загрозі виникнення або виникненні надзвичайних ситуацій.
![201194510_2924876507830108_2057330442970894736_n](http://zalrada.gov.ua/wp-content/uploads/201194510_2924876507830108_2057330442970894736_n-222x300.jpg)
![201464815_2924876551163437_2209749851400306534_n](http://zalrada.gov.ua/wp-content/uploads/201464815_2924876551163437_2209749851400306534_n-223x300.jpg)