ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР КП «ЗАЛІЩИЦЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ У 2024 РОЦІ НА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Комунальне підприємство «Заліщицький Водоканал», на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, інформує споживачів про намір встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2024 рік.
Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».
Збільшення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2024 рік спричинене зростанням складових витрат, а саме: на електропостачання,   паливо-мастильні матеріали, мінімальну заробітну плату, а також інших матеріалів для експлуатаційних та ремонтних потреб, на оплату послуг з ремонту, технічного обслуговування обладнання та автотранспорту.
Вартість електроенергії зросла на 41,8 %. В діючому тарифі у 2022 р.  врахована вартість електроенергії за 1 кВт. год по ціні 5,736 грн (з ПДВ) , а в плановому тарифі – 8,1415 грн/кВт. год ( з ПДВ ). Мінімальна заробітна плата збільшилась на 23,07 %. Зросли витрати, пов’язані зі сплатою податків, зборів на 25 %. Перегляд тарифів є необхідним заходом для належного функціонування підприємства та забезпечення споживачів якісними послугами. Порівняльний аналіз діючих тарифів з плановими на 1 куб. м централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Споживачі Водопостачання

грн./м.куб

Водовідведення

грн./м.куб

Тариф 2022р Проект2024р Тариф 2022р Проект  2024р
Населення,бюджетні установи та інші споживачі 38,16 48,36 10,80 12,48

Зауваження та пропозиції від споживачів щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення приймаються у письмовій формі по 20 травня 2024 року за поштовою адресою: КП «Заліщицький Водоканал»,  вул.Шклільна 1,м. Заліщики, тел.. 2-11-43 або електронною адресою: zalvoda@ukr.net .

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Інформаційне повідомлення КП «Заліщицький Водоканал» про оприлюднення типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для ознайомлення

 У зв’язку із внесенням змін постановою Кабінету Міністрів України №1405 від 29.12.2023 р. та Постановою КМ №85 від 02.02.2022р  до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. №690 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення” щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг” та керуючись вимогами ч.5 ст.13 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст.ст.633, 634 Цивільного Кодексу України, КП “Заліщицький Водоканал” публікує текст публічних договорів приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Такі договори вважатимуться укладеними    протягом 30 днів з дня опублікування тексту договорів  на сайті Заліщицької міської ради.

Ознайомитись із умовами публічного договору приєднання КП “Заліщицький Водоканал”, м. Заліщики Ви можете за поданими нижче формами.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Інформаційне повідомлення КП «Заліщицький Водоканал» про оприлюднення типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для ознайомлення

 У зв’язку із внесенням змін постановою Кабінету Міністрів України №85 від 2 лютого 2022 р. до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. №690 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення” щодо
врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг” та керуючись вимогами ч.5 ст.13 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст.ст.633, 634 Цивільного Кодексу України КП “Тернопільводоканал” публікує текст публічних договорів приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Такі договори вважатимуться укладеними з власниками (співвласниками) багатоквартирного будинку, індивідуального (садибного) будинку якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договорів вони не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір, крім споживачів які уклали договір в письмовій формі за іншою моделлю.

Ознайомитись із умовами публічного договору приєднання КП “Заліщицький Водоканал”, м. Заліщики Ви можете за поданими нижче формами.