Могилюк Іванна Іванівна

Народилася 8 вересня 1983 року в с. Дорогичівка Заліщицького району Тернопільської області. У 2005 році закінчила  Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Облік та аудит» з відзнакою. В лютому 2014 року була прийнята на роботу державного службовця в управління соціального захисту населення Заліщицької  райдержадміністрації. У січні 2017 року переведена на посаду головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

З 5 січня 2021 року призначена на посаду заступника Заліщицького міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.


Стрільчук Олег Васильович

Народився 26 грудня 1984 року в смт. Товсте, Заліщицького району, Тернопільської області. У 2000 році вступив на навчання до Заліщицького аграрного коледжу ім.. Є.Храпливого, на спеціальність “Бухгалтерський облік” . Після закінчення коледжу в 2003 році продовжив навчання у Подільському державному аграрному університеті, і отримав диплом магістра по спеціальності “Облік і аудит”. За період  навчання в університеті два рази перебував на стажуванні у Великій Британії. Після закінчення навчання працював в Управлінні Пенсійного фонду Заліщицького району. З 2008 року по 2019 рік працював викладачем бухгалтерського обліку у Заліщицькому аграрному коледжі ім..Є.Храпливого, є головою ОСББ “Мореля” в м.Заліщики.

З 2018 року по даний час займає посаду заступника Заліщицького міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.


Флентей Борис Петрович

Народився 1 травня 1969 року в с. Нирків, Заліщицького району, Тернопільської області. У 1984-1987 роки навчався у Чернівецькому фінансовому технікумі за спеціальністю “фінансист”. Після закінчення навчання, служив в армії. У 1989 році вступив в Тернопільську академію народного господарства.–