Відділ гуманітарної та інформаційної діяльності

КУЛЬГАВЕЦЬ

Юлія Андріївна

Головний

спеціаліст

КРАЄВСЬКА

Юліанна Русланівна

Старший інспектор
 

Відділ організаційної роботи та управління персоналом

МАКСИМЕЦЬ

Марія Володимирівна

Заступник керуючого справами виконавчого комітету-начальник відділу 2-24-53
КОВАЛИШИН

Галина   Ярославівна

Головний  спеціаліст 2-33-69
КУРИК  

Любов Вікторівна

Головний спеціаліст 2-33-69
МАХНІЦЬКА

Ірина   Ярославівна

Головний спеціаліст 2-33-69
 

  Відділ діловодства та контролю

МАЗЕПА

Іванна   Степанівна

Заступник секретаря міської ради- начальник відділу 2-19-17
БЕЗКОРОВАЙНА

Ольга Володимирівна

Головний спеціаліст-юрисконсульт
СТАСЮК

Оксана Михайлівна

Оператор комп’ютерного набору 2-12-31
 

Відділ юридичного забезпечення 

ВІТЮК- ЗАВАРИНСЬКА

Ірина Богданівна

Начальник відділу
НІМКО

Любомир Андрійович

Заступник начальника відділу
ЛАЗЕНГА

Тетяна Іванівна

Головний спеціаліст-юрисконсульт
БРОНЕЦЬКА

Діана Романівна

Інспектор-юрист
 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

КОНЬКО

Ольга Володимирівна

Начальник відділу
ВІТЮК

Дмитро Богданович

Головний спеціаліст
ГОРОБЕЦЬ

Оксана Володимирівна

Головний спеціаліст
 

Відділ  по роботі із зверненнями громадян

ТОМИЧ

 Оксана Іванівна

Начальник відділу
БОЖОВСЬКА

Оксана Вікторівна

Головний спеціаліст
 

Відділ по роботі з правоохоронними органами,

 запобігання і виявлення корупції

КРАСНЮК

Світлана Степанівна

Начальник відділу
 

Сектор оборонної, мобілізаційної роботи,

військового обліку призовників та військовозобов’язаних

ДОМАРАД

Лілія Миколаївна

Завідувач сектору
ГАНЧУК

Світлана Василівна

Старший інспектор
 

Архівний відділ

ПРОКОП

Наталія Степанівна

Начальник  відділу
 
 

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин

КИДАНОВСЬКИЙ

Олег Іванович

Начальник відділу
ТОДЕРЯН

Ністор Георгійович

Заступник начальника відділу
ДРАЧУК

Уляна Ярославівна

Головний спеціаліст- юрисконсульт
 
ГРИНИК Богдан

Михайлович

Головний спеціаліст
ПІДГРЕБЯ

Михайло Ярославович

Інспектор по земельних питаннях-юрисконсульт
 

Відділ економічного розвитку та інвестицій

ЧЕКАЛЮК

Уляна Мирославівна

Начальник відділу
ГИШКА

Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст
 

Відділ житлово-комунального господарства,

 інфраструктури та цивільного захисту населення

ПАВЛЮК

Борис Степанович

Начальник відділу
ГУЙВАН

Богдан Васильович

Головний спеціаліст
 

Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

ТРИЮДА

 МирославаМихайлівна

Начальник відділу
ГАЧОК

Алла Ярославівна

Головний спеціаліст
 

Центр надання адміністративних послуг

СТОЙКО

Василь Мирославович

Директор центру
ВОЛОШИН

Ірина Михайлівна

Адміністратор
ЗАДОРОЖНА

Ірина Віталіївна

Адміністратор
МИКИТЧУК

Оксана Петрівна

Адміністратор

 

 

Сектор у справах дітей

ПРИСЯЖНЮК

Л ілія Адамівна

Завідувач   сектору
СЕНДЗЮК

Леся Филимонівна

Головний спеціаліст
 

Фінансове управління

ЛИВАК

Марія Михайлівна

Начальник   фінансового управління 2-13-90
ХАРІВ

Ольга Ярославівна

Заступник начальника
ОЛЕКСІВ

Надія Федорівна

Головний спеціаліст
 

Відділ  освіти

ПІДГРЕБЯ

Надія Михайлівна

Начальник відділу
ЮЗЬВАК

Наталія Ярославівна

Головний спеціаліст
БУРДЕЙНА

Наталія Мирославівна

Головний спеціаліст
 

Централізована бухгалтерія відділу освіти

НИКОЛИН

Наталія Володимирівна

Головний бухгалтер
САЛЕВИЧ

Олександра Григорівна

Заступник головного бухгалтера
 

Відділ культури, туризму, молоді та спорту

БЕЗУШКО

Оксана Миколаївна

Начальник відділу
 

Відділ з питань надання соціальних послуг

ЛОПУШНЯК

 Василь Федорович

Начальник відділу
ЛУЧИК

 Олександра Михайлівна

Заступник начальника відділу
СЕРЕДА

Олена Володимирівна

Головний спеціаліст- головний бухгалтер
БОЙКО 

Оксана Миколаївна

Головний спеціаліст-бухгалтер
ДЕЙНЕГА

Наталія  Іванівна

Інспектор – юрист
МАТЕЙЧУК

Наталія Богданівна

Інспектор-соціальний працівник
МИРОНЮК

Наталія Орестівна

Інспектор-соціальний працівник
БУДНИК

Надія Степанівна

Інспектор-соціальний працівник
ОРИЩУК

Надія Михайлівна

Інспектор-соціальний працівник
 

Старости

ТЮТЮННИК

 Денис Степанович

с. Бедриківці 0977298035
ЗАГАРІЯ

 Петро Якимович

с. Винятинці

с. Голігради

0977189931
МАНДЗЮК

Руслан Вазгенович

с. Городок 0668824537
САВІРКО

 Іван Мирославович

с. Дзвиняч 0688870678
ГОШОВСЬКИЙ Ярослав Володимирович с. Добрівляни 0975908287
ГНАТИШИН

 Василь Іванович

с. Дунів

с. Вигода

с. Кулаківці

с. Щитівці

0986346885
ДАНИЛЮК

Марія Миколаївна

с. Зелений Гай

с. Печорна

0971662628
НИКОЛИН

 Іван Дмитрович

с. Іване- Золоте 0678487291
СЛОБОДЯН

 Василь Іванович

с. Колодрібка 0979217480
ТОМЧУК

 Уляна Богданівна

с. Новосілка 0974407704
МУДРАК

 Галина Адамівна

с. Синьків 0975518327
СЕРЕДИНСЬКИЙ

Петро Миколайович

с. Торське

с. Глушка

0966839655
ГАРВАСЮК

Любов Федорівна

с. Угриньківці

с .Бересток

с. Хартонівці

0731487288

0639297846

КОНДУБ

Богдана Богданівна

с. Касперівці

с. Лисичники

0962570181
ЗЕМЛЕДУХ

Василь Васильович

с. Блищанка

с. Ставки

0980200525

0988900930