Заліщицький відділ Чортківської філії Тернопільського ОЦЗ

Заліщики. Засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації населення 

З метою підвищення ефективності профорієнтаційної роботи з населенням, координації співпраці з соціальними партнерами з даного напрямку діяльності у Заліщицькому відділі Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості в режимі офлайн-онлайн відбулось чергове засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації. 

Учасники заходу обговорили питання створення передумов для професійної самореалізації населення; удосконалення змісту, форм, методів, поширення кращого досвіду профорієнтаційної роботи, створення банку матеріалів методичного та інформаційного характеру для роботи з різними категоріями та соціальними групами населення.  

Психолог Заліщицького відділу ОЦЗ Людмила Андрусик поінформувала присутніх про профорієнтаційну роботу з клієнтами служби зайнятості, учнями, батьками, працівниками освіти та зайнятим населення.  

Також мова йшла про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, можливості профнавчання дорослого населення за безоплатними ваучерами.

Фахівчиня Заліщицького районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області Марія Ватаманюк зупинилась на питанні консультацій фахівців служби зайнятості для суб’єктів пробації, які передбачені Меморандумом про співпрацю із Заліщицьким відділом Чортківської філії Тернопільського ОЦЗ. «Як показує практика, проведення таких консультацій формує психологічну та соціальну готовність осіб, що відбувають випробний термін, до професійного становлення та сприяє їх соціальній захищеності», – зауважила пані Марія.

Кожен учасник засідання діалогового майданчика висловив свою думку та пропозиції щодо ефективності профорієнтаційних підходів, запропонував шляхи поліпшення профорієнтаційної роботи з населенням.