Якщо переїхати через р.Дністер рухаючись в напрямку м.Чернівці то через метрів 500 зліва буде пост ДПС, за ним повертаєте на ліво. Піднявшись до показника с.Хрещатик через метрів 50  повертаєте ліворч. Наступне перехрестя через метрів 100-200- праворуч і знову через метрів 100 перший поворот ліворуч. Доїхавши до розгалуження доріг (з лівої сторони буде церква) тримайтесь лівої сторони.Через 50-100 метрів ви на місці.
Якщо ви рухаєтесь зі сторони м.Чернівці то минуши с.Кадубівці через 1-2км.- пост ДПС у вас буде з правої сторони, тому ви перед ним  повертаєте праворуч в с.Хрещатик.
Доїхавши до огдядового майданчика варто спуститись декілька метрів ліворуч стежкою, там відкрисається найкращий вид на місто Заліщики.

Якщо ви маєте більше часу і хочете також відвідати Івано-Богословський монастир з гротом монаха пустельника та джерелом Святого Іоана, то і на панораму міста можна подивитись зі сторони монастиря. Щоб доїхати до монастиря вам потрібно повернутися на початок села і повернути ліворуч,через метрів 200 на розгалуженні поверніть ліворуч. Через метрів 300 ви на місці, монастир із верхньою церквою від вас праворуч.