Фінансова допомога ветеранам та членам їх сімей

З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 року №720 “Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “Український ветеранський фонд”.

Фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відкшодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

Що для цього треба? Кілька кроків:

1️⃣ Зібрати пакет необхідних документів, а саме:

– паспорт,

– довідку ВПО,

– виписку чи витяг з ЄДР про ФОП чи самозайняту особу,

– підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни,

– документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів.

2️⃣ Надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму на сайті в розділі мікрофінансування бізнесу — https://veteranfund.com.ua/

3️⃣ Отримати відповідь від Фонду — після перевірки пакету документів.

4️⃣ Після схвалення — отримати кошти.

Ті, хто правильно заповнить заявку, завантажить увесь пакет документів разом із чеками на покупку або видатковою накладною, зможуть отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень протягом 10 днів. Заявки приймаються до завершення воєнного стану.