Оголошення про заміщення вакантних посад

f1741f030c165f17e71b8989feb851b2-816x461

Відповідно до Положення про порядок формування, організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури Заліщицької міської ради Заліщицька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • директора комунального підприємства «Заліщицький будинок народної творчості» Заліщицької міської ради;
  • директора комунальної установи «Заліщицька міська центральна публічна бібліотека» Заліщицької міської ради;
  • директора комунальної установи «Заліщицький краєзнавчий музей» Заліщицької міської ради.

Загальні вимоги до кандидатів: освіта вища, стаж роботи у відповідній сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати  відповідні посадові обов’язки.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

1) Заяву про участь в конкурсі на ім’я міського голови з наданням згоди на обробку  персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2) Автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число,місяць, рік народження, місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду ( рід заняття), місце роботи, громадську роботу ( у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти, чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

3) Копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

4) Два рекомендаційні листи довільної форми;

5) Мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати і інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи надсилаються та/або надаються  на поштову та електронну адреси міської ради протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Заліщики, вул. Ст. Бандери, 15 Б, 3 поверх , кабінет № 36, електронна адреса: 04058396@mail.gov.ua.

            Початок формування конкурсної комісії —17 лютого 2021 року.

Пропозиції щодо формування складу конкурсної комісії подаються  до 25 лютого 2021 року за адресою: м. Заліщики, вул. С.Бандери,15 Б, 3 поверх, кабінет № 42.

Дата та місце проведення першого засідання  комісії з  конкурсного добору  02 березня 2021р, м. Заліщики, вул. С.Бандери, 15Б, 3 поверх, кабінет № 41.

Додаткова інформація за телефонами: 2-24-53, 2-17-99.