novoe-logo14_14_300dpi-1024x1024

Шановні роботодавці! Шукаєте працівників? Подайте інформацію про свої вакансії у службу зайнятості – Вам оперативно підшукають необхідні кадри

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь-якого підприємства чи приватного бізнесу. Розумно підібраний штат кваліфікованих працівників дає змогу реалізувати найсміливіші плани та проекти.

Якщо Ви бажаєте підібрати на постійну чи тимчасову роботу персонал, який відповідав би необхідним професійним вимогам – зверніться у Заліщицьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості!

Допоможемо в укомплектуванні вільних робочих місць

Перш за все про Вашу вакансію повідомлять шукачів роботи із відповідною освітою і професійним досвідом. Кар’єрні радники доберуть із числа безробітних осіб тих, хто відповідає Вашим вимогам, та проведуть ряд заходів для зручної Вам комунікації із претендентами: домовляться про індивідуальну співбесіду чи організують зустріч з усіма, хто зацікавився вакансією.

Її буде внесено у всеукраїнську базу вакансій, за бажанням – розміщено на ФБ-сторінках обласного центру зайнятості та місцевого підрозділу СЗ, на інтерактивній карті вакансій.

Ваш консультант поінформує Вас про наявність відповідних спеціалістів на ринку праці, запропонує Вам скористатися базою даних кваліфікованих фахівців з числа безробітних, банком резюме та відеорезюме шукачів роботи за потрібним професійним напрямком;

Фахівець СЗ, за потреби, проведе профвідбір потенційних кадрів з використанням сучасних психодіагностичних методик. Враховуючи Ваші вимоги до працівника, він підбере та проведе тестування претендентів на виявлення професійних, ділових та особистих якостей; оцінить результати; спрогнозує успішність професійної діяльності людини.

За потреби, фахівці СЗ допоможуть написати оголошення про вільне робоче місце, створити відеоповідомлення про вакансію; проконсультують щодо особливостей проведення співбесіди; поінформують про норми законодавства у сфері зайнятості.

Замовте професійну підготовку кадрів

Якщо потрібних фахівців немає – під конкретні робочі місця служба зайнятості може організувати професійне навчання безробітних як у закладах освіти та центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які мають потужну сучасну матеріально-технічну навчальну базу з найновішим обладнанням та технікою, так і на виробництві, у тому числі за індивідуальною формою, а також стажування безпосередньо на робочому місці;

Цьогоріч профнавчання проходили 32 безробітних краян; 32 – його завершили, з них 32 працевлаштовані.

Легально працевлаштовуєте безробітних – отримайте компенсацію

Ті роботодавці, які легально працевлаштовують безробітних на новостворені робочі місця на строк не менше, ніж на 2 роки, можуть отримати щомісячну компенсацію фактичних витрат на сплату єдиного соціального внеску. Чим більша зарплата, тим більший розмір компенсації!

Замовити та отримати усі згадані послуги можна безкоштовно, звернувшись до Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості по вул. С.Бандери, 43-а, м. Заліщики, тел. (03554) 2-24-58, 2-15-97.

Військова  служба за контрактом – гідна зарплата

16  липня  2021 року  в приміщенні Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості  відбувся профінформаційний семінар  на тему: «Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за контрактом».  На семінарі були присутні клієнти служби зайнятості,  які перебувають на обліку, та представник  44-ої окремої  артилерійської  бригади імені гетьмана Данила Апостола.

Учасникам семінару була надана інформація про порядок відбору громадян України на військову службу до ЗСУ за контактом та умови проходження служби:

 • вимоги до претендентів на військову службу;
 • процедура відборугромадян;
 • умови проходження служби за контрактом;
 • матеріальне забезпечення;
 • соціально-правовий захист військовослужбовців перспективи кар’єрного росту;
 • переваги військової служби за контрактом на посадах офіцерського, сержантського, солдатського складу та можливість проходження служби у військовому резерві.

Після закінчення семінару всі учасники отримали інформаційні буклети, щодо орієнтації на службу в Збройних силах України.

До уваги відвідувачів!!!  

    З 01.07.2021 стартує інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці.

  З Інформаційними матеріалами інспекційної кампанії можете знайомитись за посиланням: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/

Шукаєте роботу чи працівника? Скористайтеся інтерактивною картою вакансій Тернопільщини. Це мобільно, зручно, актуально!

Інтерактивна карта вакансій Тернопільської області з використанням Google maps – зручний мобільний сервіс, яким у будь-який час можна скористатися за допомогою гаджетів чи комп’ютера.

Шукаєте роботу? По карті Ви зможете отримати оперативну інформацію про кожну з актуальних вакансій у регіоні: вимоги до кандидата, обов’язки, зарплату, відстань від Вашого дому до майбутнього місця роботи, а також контакти рекрутера, який проконсультує щодо працевлаштування за обраною вакансією.

Для цього необхідно лише зайти в Інтернет за посиланням: https://bit.ly/3gwHT32

Шукаєте працівників? Рекрутер Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. (035254) 2-15-97) розмістить Ваші пропозиції роботи на інтерактивній карті вакансій.

З нами знайти працівника та роботу простіше!!!

scan_20210716_153153

Рекрутинг

Заліщицька районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості

48601, Тернопільська область, м.Заліщики

вул.Степана Бандери, 43-а

тел.:                                   +380672925462

e-mail:                                resumezalic@ukr.net

офіційний сайт:              https://ter.dcz.gov.ua/

Віталій Данюк,

заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Заліщицької райфілії Тернопільського ОЦЗ

Вітаємо з Днем бухгалтера!

На Тернопільщині є попит на фахівців у сфері бухгалтерії

16 липня в Україні – День бухгалтера. Без фахівця цієї професії, древньої і до сьогодні необхідної, не може діяти жодне підприємство. Попит на бухгалтерів на ринку праці Тернопільщини існує постійно. Упродовж І півріччя 2021 року роботодавці області мали 231 вакансію для фахівців цієї професії, з них 177 були укомплектовані за сприяння служби зайнятості області. Повідомив директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.

На 13 липня 2021 року для бухгалтерів актуальними були 6 вакансій із зарплатою до 12 тис. грн. Інформацію про ці пропозиції роботи можна отримати у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості; в Гусятинській, Збаразькій, Кременецькій та Шумській районних філіях Тернопільського обласного центру зайнятості.

Якщо Ви бухгалтер за освітою, зареєстровані у службі зайнятості як безробітний і бажаєте підвищити свою кваліфікацію, за спрямуванням служби можна навчатися за напрямами «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти (ЦПТО) ДСЗ (термін навчання 1 міс.), «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності» в Одеському ЦПТО ДСЗ (0,5 міс.), «Організація та методика бухгалтерського обліку бюджетних установ» у Луганському ЦПТО ДСЗ (0,3 міс.), «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку» в Дніпропетровському ЦПТО ДСЗ (термін навчання 1,2 міс.). Навчання проводиться за груповою формою, у т.ч. дистанційно, після завершення слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Також професію обліковця з реєстрації бухгалтерських даних можна здобути в Гусятинському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя та Заліщицькому ВПУ; професію офісного службовця (бухгалтерія) – в Тернопільському ВПУ № 4 ім. М. Паращука. Після завершення навчання слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості.

Принагідно вітаємо з професійним святом усіх фахівців, які мають справу із бухгалтерією. Нехай у Ваших справах всюди буди буде чіткий порядок і розрахунок, у родинах – злагода і добробут, над головою – мирне небо!

Віталій Данюк, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Заліщицької райфілії Тернопільського ОЦЗ

Стан ринку праці  за даними Заліщицької районної філії

 Тернопільського обласного центру зайнятості станом на липень 2021 року

Станом на 01.07.2021 року послугами служби зайнятості щодо пошуку роботи скористались 867 особа, із них 818 осіб мали статус безробітного, ще 40 осіб отримали консультаційні послуги. З початку року   працевлаштовано  248 шукачів роботи,  в тому числі 203 осіб  із статусом  безробітного. Проходили профнавчання  33  безробітних громадян.   На кінець  червня  отримують допомогу по безробіттю 350  безробітних.  Кількість отримувачів допомоги по безробіттю зменшилась  відповідно до показників на аналогічну дату минулого року і складає 82,7% (423 безробітних на 01.07.2020).

Станом на 01.07.2021 року мали статус  безробітного – 390 чол. що на  84 чол. менше у порівняні із відповідною датою минулого року (474 чол. ) за  професійними групами:

– законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі) -52 чол.,

– професіонали – 42 чол.,

– фахівці – 51 чол.,

– технічні службовці – 27 чол.,

– працівники сфери  торгівлі та послуг – 49 чол.,

– кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення   та рибальства – 1 чол.,

– кваліфіковані робітники з інструментом – 19 чол.,

– робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 93 чол.,

– найпростіші професії  – 56 чол.

Протягом січня-червня  2021 року отримували послуги в районній філії 17  демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. Працевлаштовано з  початку року 4 учасників антитерористичної операції. Станом на 01.07.2021 року продовжують отримувати послуги  7 чол., з числа демобілізованих  військовослужбовців.

З початку 2021 року  в районну філії   внутрішньо переміщені особи не зверталися.

Протягом січня-червня  2021 отримували послуги в районній філії 53 особи з інвалідністю.  Працевлаштовано з початку року 9 осіб з інвалідністю. Станом на 01.07.2021 року продовжують отримувати послуги  29  осіб з інвалідністю.

З початку року  проведено 19 семінарів з роботодавцями,  5 семінарів з вивільнюваними працівниками, 103 майстер-класи “Сучасні джерела пошуку роботи”, 18 тренінгів “Підготовка до співбесіди з роботодавцем”, 19 тренінгів “Підготовка резюме”, 16  інформаційних семінари із загальних питань зайнятості, 11 семінарів  з орієнтації на службу в Збройних Силах України,          6 інформаційних семінари “Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес”,           7 тренінгів, 7 семінари “Ризики нелегальної трудової міграції”, 1 інформаційний семінари для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС, 5 групові профконсультації із залученням соціальних партнерів, 42 інформаційних вебінарів, 57 профконсультаційних вебінари.

Станом      на 01.07.2021 року  повідомлено районну філію про наявність 21 вільних робочих місць для працевлаштування громадян, що на 2 вакансії більше на відповідну дату минулого року  ( 19 вакансій на 01.07.2020), а саме за професійними групами:

-законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі)-1 вакансія,

– професіонали –  2 вакансій,

-фахівці – 3 вакансії,

-технічні службовці – 2 вакансії,

-працівники сфери торгівлі та послуг- 3 вакансія,

-кваліфіковані робітники з інструментом – 3 вакансій,

-робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 5 вакансій,

-найпростіші професії – 2 вакансії.

На одне вакантне місце припадає  18  безробітних громадян.

Заліщицькою та Товстенською ОТГ прийнято рішення про види громадських робіт та перелік підприємств, де можуть організовуватися ці роботи.

Товстенською ОТГ передбачено 100 тис. грн. в бюджеті на організацію громадських робіт, Заліщицькою ОТГ кошти не передбачені.

Віталій Данюк, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Заліщицької райфілії Тернопільського ОЦЗ

Нелегальне працевлаштування: ризики чи можливості 

Досить часто таким питанням переймаються шукачі роботи, коли отримують відповідну пропозицію. Мова йде як про варіанти працевлаштування за місцем проживання так і про можливості заробітку за кордоном. Тож чим ризикують безробітні, які пристають на такі варіанти, та в  чому полягають переваги офіційного працевлаштування. Зокрема, це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника, – права на відпустку(у тому числі на час вагітності та пологів), страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на оплату листків непрацездатності. Громадяни також втрачають пенсійний стаж та можливість отримання державної допомоги у разі втрати роботи.

Неофіційно працевлаштована особа позбавлена законодавчого захисту та повністю залежить від роботодавця та його дій по відношенню до працівників. Офіційно ж оформлені трудові відносини надають можливість громадянам відстоювати свої права у разі конфлікту з роботодавцем.

 Відділ надання соціальних послуг Заліщицької районної філії Тернопільського ОЦЗ

(тел. 2-15-97)

Проведення VIII засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації населення

25 червня 2021 року в приміщенні Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулось чергове VІIІ засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації. Захід проводився у двох форматах: офлайн та онлайн за допомогою сервісу ZOOM.

Засідання відбулось з метою підвищення ефективності профорієнтаційної роботи з населенням, удосконалення змісту, форм та методів її проведення, покращення інформаційно-методичного забезпечення, вивчення, узагальнення та поширення кращого досвіду, створення банку матеріалів методичного та рекомендаційного характеру для роботи з різними категоріями та соціальними групами населення, координації співпраці з даного напрямку діяльності з соціальними партнерами. Були обговоренні питання створення передумов для створення передумов для професійної самореалізації населення та запобігання безробіттю у нашому регіоні. Провідний фахівець з профорієнтації Андрусик Л. В. поінформувала всіх присутніх про профорієнтаційну роботу, яка проводиться фахівцями філії з клієнтами служби зайнятості, учнями, батьками, працівниками освіти та зайнятим населення. Акцент ставився на те, що проведення діалогових майданчиків буде сприяти координації роботи з профорієнтації населення шляхом взаємодії усіх учасників діалогу, удосконаленню її інформаційного та методичного забезпечення. А також, на впровадженні нової форми профорієнтаційної роботи з клієнтами СЗ, щодо підвищення конкурентоспроможності та мобільності на ринку праці. А саме, проведення профорієнтаційних заходів з підвищення цифрової грамотності.

Нагуляк А. В. начальник відділу Заліщицького бюро безоплатної правової допомоги. Розповів про правовий захист, права та обов’язки дорослого населення та учнів. Про подальшу співпрацю, для того щоб орієнтувати населення працювати в Україні.

Кожен член засідання діалогового майданчика висловив свою думку та пропозиції, щодо подальшої співпраці з даного напрямку роботи. Учасники дали оцінку ефективності профорієнтаційних підходів та пошук способів їхнього покращення, подали пропозиції щодо шляхів покращення профорієнтаційної роботи з населенням. Захід відбувся в позитивній та дружній атмосфері.

0-02-0a-3c96394c0c71e697b76cc5f88cc7ca6720951b60ba8907cfeb441b482d422618_10bfb3bcd694f4750-02-0a-9a6b5732996c63e43aee502e225817d38f9b4389ede55920447a6cf923016842_97bebc2818444ae7

0-02-0a-110a9d3da5a997545bdae7b5e0cead8f1fd04bb9c56632f3121bbc67433a5da9_931270a8bff0df35

Міністерство соціальної політики України

Державна служба зайнятості

(Центральний апарат)

Тернопільський обласний центр зайнятості

Заліщицька районна філія

вул.Степана Бандери,43а  м.Заліщики,  48600; тел /факс. 2-22-82, тел..: 2-24-58, 2-10-70

e-mail: zalish_tr@dcz.gov.ua                         Код ЄДРПОУ  21130681

                                                            

16  червня  2021 року в Заліщицьку районну філію Тернопільського обласного центру на профінформаційний масовий захід «День кар’єри »  завітали студенти    Заліщицького  фахового коледжу імені Є.Храпливого Національного університету біоресурсів і природокористування України .

Провідний фахівець з профорієнтації  Андрусик Людмила сказала: «   Економіка, техніка та й загалом світ у своєму розвитку не стоїть на місці. Кожного дня з’являються новинки. Те, що колись було нереальним та неможливим – стає повсякденним у нашому житті. Час вимагає людство «йти у ногу» з ним, інакше – викидає за межі. Служба зайнятості не залишається осторонь сучасних змін, які торкнулися нашої країни. Змінюється усе, починаючи від технологічних процесів, закінчуючи мисленням та діями людей.  Це вимагає нових підходів, нових рішень.  Саме тому , служба зайнятості постійно застосовує нові підходи до взаємодії із роботодавцями та шукачами роботи».

На даному заході студенти ознайомилися з послугами, які надаються  фахівцями служби зайнятості,  отримали інформацію, щодо актуальності на ринку праці обраної ними професії.

Провідний фахівець з профорієнтації  ознайомила студентів  з послугами служби зайнятості з профорієнтації, представила Платформу з профорієнтації  та розвитку кар’єри.   Людмила Андрусик поінформувала:  « На сайті державної служби зайнятості створена Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри . Ви можете безкоштовно  продіагностувати свої схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси.  Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності вам більше підходить та усвідомлено обрати професію.

Ця платформа корисна для усіх, не залежно  від віку. Наприклад:

 • Якщо ви тільки починаєте свій кар’єрний шлях (школяр чи студент) – завдяки вчасному тестування Ви зможете обрати собі майбутній фах, зорієнтуватися на кого вчитися або в якій сфері шукати роботу.
 • Якщо ви вже працюєте – завдяки тестуванню Ви зрозумієте Ваші сильні сторони те переваги.
 • Якщо ви плануєте відкрити власну справу – тестування допоможе зрозуміти, чи маєте Ви хист до підприємницької діяльності.
 • Якщо ви раптом втратили роботу або Вас не задовольняє Ваша попередня робота – можливо варто задуматись, а чим ви насправді хочете займатися. Також пройшовши тестування на Платформах ДСЗ з профорієнтації та розвитку кар’єри Ви можете дізнатись про себе більше».

Всі професії важливі та потрібні.  Вибираючи майбутню професію потрібно враховувати всі за і проти, щоб не помилитися.   Всі учасники поповнили  багаж своїх знань та корисно провели час.

 

                             0-02-05-95e5dcfaa3614409b4cd667a0716d8864d08cfc478dbad9afad2df0e5e6570db_14ab7007200300df0-02-05-f51d012208cd3cdac52e3db5523846c53832b23d5d01901d6ef16c56fc5f6a0b_5fb94ab9ef9b5399

«Хто володіє інформацією, той володіє світом»

       08 червня 2021 року в Заліщицькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся черговий  онлайн  вебінар з використанням цифрових технологій.     Вебінар на тему: «Інформаційний семінар із загальний питань».

Мета якого, ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці.  Сьогодні існує можливість легального працевлаштування в Україні, яка має ряд переваг для того, щоб застерегти населення від шахрайства при працевлаштуванні.

На даному заході провідним фахівцем з профорієнтації

Андрусик Людмилою обговорювалися такі питання:

 • Основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання.
 • Електронні сервіси державної служби зайнятості.
 • Переваги легальної зайнятості.
 • Загрози нелегальної трудової міграції.

Людина має право на працю, можливість заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає, самостійно має вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням чи мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії.

 

Директор                                                                                              М  ГНАТИШИН

0-02-05-789b57829c6416c9825a166061b8ed4b031be5c8b0c9daa16d02b2e5dcbecffb_192125802a135a36  0-02-05-864e31db00d279f845bdafd0bd82357a9bc109614ec3a958e506b062c678334f_32a9c845fa726d34 0-02-05-72255c9eea94766a18ff7b212a8600bc6ada8f9494114039cd9f63d54f316697_b080520eb31e9585

Військова  служба за контрактом – умови та переваги

04  червня  2021 року  в приміщенні Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості  відбувся профінформаційний семінар  на тему: «Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за контрактом».  На семінарі були присутні клієнти служби зайнятості,  які перебувають на обліку, та старший солдат 44-ої окремої  артилерійської  бригади імені гетьмана Данила Апостола ,  Градовий Андрій Дмитрович.

Учасникам семінару була надана інформація про порядок відбору громадян України на військову службу до ЗСУ за контактом та умови проходження служби:

 • вимоги до претендентів на військову службу;
 • процедура відборугромадян;
 • умови проходження служби за контрактом;
 • матеріальне забезпечення;
 • соціально-правовий захист військовослужбовців перспективи кар’єрного росту;
 • переваги військової служби за контрактом на посадах офіцерського, сержантського, солдатського складу та можливість проходження служби у військовому резерві.

Після закінчення семінару всі учасники отримали інформаційні буклети, щодо орієнтації на службу в Збройних силах України.

Директор                                                                                 М.ГНАТИШИН

Виконала Андрусик Л.В.

22210